Typy kuchyní

Kuchyně, které si zamilujete

Značkové kuchyně řady Top line nabízí širokou škálu provedení, nejvyšší kvalitu a nejmodernější výbavu, z níž si vybere i ten nejnáročnější zákazník. Bezkonkurenčně nejlepší produkt v nabídce studií PORTA! Každá kuchyně na míru řady Top line má prodlouženou záruku na dobu pěti let!
Značkové kuchyně řady Best line vynikají moderním provedením. Zpracováním předních ploch působí jednoduše a přesto jsou maximálně funkční. Díky možnostem vnitřní výbavy jsou moderním, ale praktickým řešením  pro všechny generace.
Řada kuchyní Asko line nabízí široký výběr předních ploch, z nichž si můžete vybrat od nejmodernějších pastelových barev až po klasické rustikální provedení. Svou variabilitou jsou ideální pro všechna prostorová řešení.
Řada Eco line je na první pohled k nerozeznání od řady kuchyní na míru Asko line!  Eco line kuchyně jsou alternativou pro méně náročné zákazníky, kteří nelpí na vnitřní výbavě nebo potřebují ekonomičtější variantu nové kuchyně na míru.
Řada kuchyní Speed line je určená pro všechny, kteří potřebují kvalitní kuchyni na míru dle požadavků a možností opravdu rychle. Kuchyně Speed line Vám vyrobíme a dodáme podle vašeho přání do 3 týdnů!

Kuchyně Speed line

Beis

klasická stylová kuchyně v provedení dub Arlington působí velice elegantně. Tuto kuchyň je možné přizpůsobit do každého prostoru na základě požadavků zákazníka.